Lybra Home Marrakech

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Om van uw vakantie in Marrakesh te genieten, verblijf in Lybra Home Marrakech Marrakesh appartementen, gelegen op 3 km afstand van de Ali Ben Youssef Medersa en binnen 6 minuten lopen van de Mountain Voyage. Dit appartement is gelegen binnen 15 minuten loopafstand van van Marrakesh treinstation en vrij dicht bij Place D'Armes busstation.

Een terras is een geweldige plek om te dineren en van een drankje te genieten.

Dit appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Een eettafel zorgen voor een aangename eetervaring. Veel eetopties zijn ook beschikbaar in Amoud, op een steenworp afstand van de accommodatie.

Het appartement is op 3,1 km van het Marrakech Museum te vinden. Het Cyberpark Arsat Moulay Abdeslam ligt binnen 10 minuten rijden van deze accommodatie. Lybra Home Marrakech appartementen zijn gelegen op 5 km van Marrakech Menara luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lybra Home Marrakech Marrakesh
Machaalah Gueliz
Mobiele prijsaanbieding

Machaalah Gueliz

29 m van de accommodatie
hébergement in Guéliz
Mobiele prijsaanbieding

hébergement in Guéliz

8.4
Heel goed 26 beoordelingen
34 m van de accommodatie
USD 49 USD 44
per nacht
Sofia Palmeraie - High Standing
Mobiele prijsaanbieding

Sofia Palmeraie - High Standing

71 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Lybra Home Marrakech appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Lybra Home Marrakech appartement zijn onder andere het Cyberpark Arsat Moulay Abdeslam, de Ali Ben Youssef Medersa, de Mountain Voyage.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Lybra Home Marrakech appartement?
      Lybra Home Marrakech appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Amoud en Restaurant Fayrouz restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt Wi-Fi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Lybra Home Marrakech appartement?
      Lybra Home Marrakech appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lybra Home Marrakech Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten